Програмні продукти


WebSphere Portal for Multiplatforms
IBM WebSphere Portal надає єдину точку доступу до застосувань, контенту, процесам і користувачам в рамках вашої мережі. Для того, щоб реалізувати ці можливості, до складу WebSphere Portal включені різноманітні корисні функції..

WebSphere Portal Extend
WebSphere Portal Extend for Multiplatforms включає всі функції WebSphere Portal Enable for Multiplatforms, додаючи до них засоби для організації колективної роботи, функції корпоративного пошуку і інструменти для аналізу використання порталу.

WebSphere Portal - Express for Multiplatforms
Базове рішення порталу, призначене для підприємств малого і середнього бізнесу.

WebSphere Portal - Express Plus for Multiplatforms
Включає всі функції WebSphere Portal - Express for Multiplatforms, додаючи до них засоби для організації колективної роботи команд.

WebSphere Portal Enable for z/OS
WebSphere Portal for z/OS and OS/390 – це рішення порталу, призначене для тих корпоративних замовників, яким потрібний високий рівень продуктивності і надійності. Рішення WebSphere Portal for z/OS and OS/390 створене на базі WebSphere Portal V4.1 Enable і працює під управлінням WebSphere Application Server V4.1.4 for z/OS.

WebSphere Portal Enable for iSeries
Розвернувши WebSphere Portal Enable на базі системи IBM eServer iSeries, ви зможете створювати економічно ефективні портали business-to-employee (B2E), business-to-business (B2B) і business-to-consumer (B2C).

WebSphere Commerce Portal
Зважаючи на потреби розвитку електронної комерції, виражені з боку великих, середніх і невеликих компаній, IBM розробила декілька конфігурацій рішення IBM WebSphere Commerce V5.5, кожна з яких побудована на основі захищеної масштабованої архітектури, гнучкій і стійкій програмній моделі J2EE і включає зразки (онлайнових) магазинів для прискорення розробки застосувань.