IBM WebSpere

ПЗ WebSphere - краща в світі інфраструктура для підтримки додатків і транзакцій, створююча безпечну, надійну і високопродуктивну ІТ-платформу для сучасного бізнесу за вимогою.

IBM WebSphere - це провідна програмна платформа бізнесу на вимогу
IBM WebSphere - это ведущая программная платформа бизнеса по требованию

IBM WebSphere - це провідна програмна платформа бізнесу за вимогою
Будучи визнаним лідером, програмне забезпечення IBM WebSphere розвивається з метою задовольнити потреби компаній, які стикаються з такими серйозними бізнес завданнями, як необхідність підвищення ефективності експлуатації, зміцнення лояльності замовників і інтеграція різнорідних систем.


ПЗ WebSphere пропонує рішення для найактуальніших завдань сучасного бізнесу, дозволяючи створювати критично важливі бізнес-застосування для роботи в мережі Internet. WebSphere включає широкий діапазон продуктів, які допомагають розробляти і
обслуговувати Web-застосування. Ці продукти полегшують побудову і розгортання динамічних Web-сайтів, а також забезпечують ефективніше управління ними.

Платформа IBM WebSphere включає програмні рішення, які дозволяють оптимізувати операції і підвищити продуктивність роботи співробітників:
    • Портальні рішення дозволяють компанії розширити круг користувачів, які мають доступ до її бізнес-процесів, застосувань і інформації.
    • Програмні продукти для управління інформацією про продукцію дозволяють компанії організувати єдине, інтегроване джерело інформації про продукцію, що охоплює весь ланцюжок формування вартості.
    • Засоби електронної комерції дозволяють компанії автоматизувати і інтегрувати онлайнові процеси в різних каналах продажів і маркетингу.
    • Рішення для підтримки мобільних користувачів забезпечують ефективну безперебійну доставку застосвувань і інформації користувачам через різноманітні пристрої доступу.

WebSphere – це бренд програмних продуктів IBM, які дозволяють замовникові швидко перейти в світ динамічного бізнесу за вимогою. Сімейство WebSphere пропонує рішення, які позитивно впливають на весь бізнес замовника. Крім того, сімейство включає рішення, призначені для об'єднання людей, систем і застосувань із зовнішніми і внутрішніми ресурсами.

Продукти WebSphere побудовані на основі сполучуючого програмного забезпечення для динамічного бізнесу на вимогу. Це сімейство пропонує перевірені, захищені і надійні програмні продукти, які гарантують прекрасний рівень повернення інвестицій.