Extracomm


Компанія "Віадук-Телеком" являється авторизованим партнером компанії Extracomm і представляє її продукцію на ринку України в повному обсязі.

Окрім постачання ліцензійного програмного забезпечення наші фахівці надають весь спектр послуг, пов'язаних з підбором і ефективним впровадженням продуктів Extrcomm.

ExtraFax це клієнт-серверне факсове рішення, розроблене спеціально для Lotus Notes і Domino. ExtraFax дозволяє здійснити безшовну і економічно вигідну інтеграцію обміну факсами в загальну систему обміну повідомленнями організації. Також ExtraFax дозволяє включити функціональність обміну факсимільними повідомленнями в застосування реселерівSecurTrac додатковий модуль для Domino, що підвищує рівень безпеки застосувань для Domino і поштової системи. SecurTrac забезпечує детальне відстежування життєвого циклу електронних документів або e-mail, а також виявлення спроб вторгнень, повідомляючи системних адміністраторів про виявлені спроби злому.SecurEsign дозволяє компаніям використовувати електронні підписи для: підвищення рівня безпеки і аутентифікації при використанні цінних інформаційних активів організації; організації електронного документообігу; підстановки підпису в безпаперові офісні документи; додавання і зміни підписів в застосуваннях баз даних.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 (044) 572-48-48 або по електронній пошті: soft@viaduk.net