Доступність

Ваша ІТ-інфраструктура - ключовий елемент управління бізнесом, тому забезпечення надійності і готовності інформаційних ресурсів життєво важливе для успіху бізнесу. Багато сучасних інформаційних середовищ підприємств мають багаторівневу архітектуру застосувань, в якій транзакції і субтранзакції грунтуються на інформації, яка поступає з різних джерел, таких як Web-сервери, сервери застосувань J2EE, пов'язуюче програмне забезпечення, а також різні успадковані системи.

Сьогодні, щоб задовольнити вимоги керівників бізнесу до повної готовності всіх застосувань і систем, ІТ-спеціалістам доводиться вирішувати складні завдання об'єднання і кореляції даних, які поступають з різних джерел. При цьому об'єми повідомлень і подій, які необхідно аналізувати і корелювати, значно виросли. Крім того, можливість доступу великого числа кінцевих користувачів до застосувань і службових даних мейнфреймів через інтернет і інтрамережі створює нові погрози безпеці інформаційної інфраструктури.

В умовах ускладнення інфраструктур електронного бізнесу інструментарій інтелектуального функціонування і управління готовністю необхідний для попереджуючого виявлення проблем у сфері ІТ і їх вирішення до того, як вони позначаться на бізнесі. Такий інструментарій дозволяє економічно ефективно контролювати продуктивність індивідуальних ресурсів і одночасно оцінювати їх функціонування і готовність у всьому неоднорідному операційному середовищі.

Щоб рішення для управління готовністю відповідало сучасним вимогам по забезпеченню повної готовності застосувань і систем, воно повинно мати здатність збирати інформацію про всі події (аварійні ситуації), що сталися в різних системах — як в автоматичному режимі, так і за допомогою окремих адміністраторів, які здійснюють управління цими системами, — і передавати ці дані в центральний пункт управління для централізованого аналізу.

Застосування рішень інтелектуального управління Tivoli для економічно ефективного забезпечення найвищої продуктивності і готовності допоможе вам забезпечити виконання внутрішніх і зовнішніх умов про рівень сервісу, одночасно знижуючи загальну вартість володіння.